motyw przewodni na ślub

Motyw przewodni na ślub – co jest trendy w 2018 roku? Weźmy przykład z gwiazd – te, które niedawno brały ślub najczęściej decydowały się na styl romantyczny. Siostra księżnej Kate, Pippa Middleton urządziła dla gości zaczarowany ogród. Na stołach stało mnóstwo świeżych kwiatów, a przeszkloną markizę, gdzie odbywało się przyjęcie zdobiły drzewka kwitnącej wiśni. Znana ze swoich kobiecych kształtów modelka Kate Upton postawiła na włoski romantyzm, a tenisistka Serena Williams zdecydowała się na wytworne przyjęcie na sali balowej w stylu „Piękna i Bestia”. To się dopiero nazywa bajkowy ślub!

(Tekst oryginalny opublikowany na VIVA.PL)
ślub pippy middleton
Magiczny ogród na ślubie Pippy Middleton

Motyw przewodni: TAJEMNICZY OGRÓD

Chcesz urządzić romantyczne przyjęcie jak Pippa Middleton? Zdecyduj się na motyw przewodni na ślub: zaczarowany ogród! To propozycja nie tylko dla tych, którzy urządzają wesele w plenerze. Możesz wyczarować ogród we wnętrzu za pomocą dużej ilości zieleni i świeżych kwiatów. Ozdób kwiatami i liśćmi nie tylko stoły, ale również żyrandole i drzwi wejściowe. Dodaj wysokie świeczniki i dekoracje zamknięte w szklanych słojach.

motyw przewodni na ślub tajemniczy ogrod

motyw przewodni na ślub tajemniczy ogród

Motyw przewodni: KOLOR CZARNY

Kolor czarny jako trend ślubny 2018? Jak najbardziej! Czerń na weselach robi coraz większą furorę! Nie musisz od razu decydować się na suknię ślubną w tym kolorze, ale czarne dodatki i dekoracje wcale nie muszą być mroczne. Obrusy, wstążki, krzesła, świece, żyrandole a nawet torty w kolorze czerni są trendy! W zestawieniu z bordo czerń nabierze bardziej gotyckiego charakteru, a w połączeniu z bielą lub złotem zyska klasyczny, elegancki styl.

motyw przewodni na ślub kolor czarny

motyw przewodni na slub

Motyw przewodni: BOHO

Jesteś artystyczną duszą? Urządź wesele w stylu boho. Ten lekki, eklektyczny styl jest modny już od kilku sezonów. Możesz pozwolić sobie na oryginalność i nie martwić się, czy wszystko do siebie pasuje. Postaw na odważne połączenia – suknię z koronki z długimi rękawami, bukiet z kolorowymi wstążkami i jednym dużym, dominującym kwiatem. Weselną salę udekoruj kwiatowymi aranżacjami z dodatkiem dekoracyjnych traw, na stołach postaw różnej wielkości słoiki i butelki z polnymi kwiatami, a na ścianach i nad stołami niech zawisną łapacze snów i zielone wieńce z koronkowymi wstążkami.

motyw przewodni na ślub boho

motwy przewodni na slub boho

Motyw przewodni: ZIELEŃ, CZYLI „GREENERY”

O tym, że zieleń to jeden z głównych trendów ślubnych w 2018 już pisaliśmy, ale musimy to powtórzyć, bo uwielbiamy ten trend! I ileż ma odmian! Tropikalne liście w wazonach, ciągnące się wzdłuż stołów girlandy z eukaliptusa, sukulenty w bukietach panien młodych.  Zieleń to także idealne tło dla coraz modniejszych przezroczystych dekoracji. Numerki na stoły odręcznie pisane na pleksi lub szkle będą prezentowały się bajecznie na tle kompozycji z zielonych liści.

motyw przewodni na ślub greenery

motyw przewodni na ślub zieleń greenery

Zdjęcia: Pinterest