Jakie kwiaty na wesele najczęściej wyszukują użytkownicy Pinteresta? My już wiemy! Portal Pinterest opublikował niedawno raport o kwiatowych trendach ślubnych na 2018 rok. A w nim: 5 najpopularniejszych pomysłów na aranżacje kwiatowe stołów, wiązanki ślubne i dekoracje sali, według przyszłych panien młodych.  Od kaktusów w doniczkach, przez zdobione płatkami kwiatów drinki po girlandy z zieleni. Przejrzyjcie naszą galerię i sprawdźcie, czy te kwiatowe dekoracje ślubne was zaskoczą!

(Tekst oryginalny opublikowany na VIVA.PL)

1. Kwiaty doniczkowe

Kwiaty doniczkowe na ślub to najczęściej wyszukiwana kategoria przez użytkowniczki Pinteresta!

Duże donice z kwiatami zdobią ślubne alejki w plenerze, a na stoły trafiają sukulenty i kaktusy. Te ostatnie w wersji mini idealnie nadają się też na prezenty dla gości.

2. Wiszące kwiaty

Kto powiedział, że kwiaty na ślubie muszą stać w wazonach? Mogą wisieć nad stołami. W najbardziej spektakularnym wydaniu kwiatowe aranżacje zdobią salę weselną podwieszone pod sufitem do góry nogami.

3. Kwiatowe koktajle

Skrupulatna panna młoda zadba nie tylko o dekoracje stołów i sali, ale także o ozdobienie drinków dla gości płatkami kwiatów.

4. Protea

Protea – egzotyczna roślina pochodząca z Afryki wyrasta na prawdziwą gwiazdę ślubnych dekoracji! Panny młode na całym świecie coraz częściej decydują się na ten majestatyczny kwiat. Protea osiąga tak imponujące rozmiary, że nie musi mieć towarzyszy w bukiecie.

5. Minimalistyczne aranżacje

Ślubny trend greenery nieustannie w natarciu. Minimalistyczne aranżacje z zieleni uplasowały się na miejscu piątym.

zdjęcia: Pinterest