wielkanocne dekoracje

Uwielbiam wyszukiwać wielkanocne inspiracje i obmyślać jak udekorować dom na święta! Jaka będzie Wielkanoc 2018? Żywe kolory, świeże wiosenne kwiaty, zające i oczywiście dużo, dużo jajek! A do tego skorupki jako wazony, pozłacane pisanki i szklane słoje. Czyli wiosennie, kolorowo i z pazurem… to znaczy z piórem! W galerii poniżej znajdziesz pomysły na piękne wielkanocne dekoracje, które można wykonać samodzielnie w kilka minut. Zainspiruj się i powitaj wiosnę w swoim domu!

(Tekst oryginalny opublikowany na VIVA.PL)
  1. WIELKANOCNE DEKORACJE: KWIATY W SKORUPKACH

Świeże kwiaty  to absolutny must-have na Wielkanoc! A w roli mini wazonów – skorupki jajek! Będą prezentować się świetnie na wielkanocnym stole. Jako podstawkę wykorzystaj papierową tacę lub kieliszki na jajka.

wielkanocne dekoracje

  1. WIELKANOCNE DEKORACJE: ZŁOTY BLASK

Dodaj blasku świątecznym ozdobom! Taca na jajka jako baza wielkanocnej dekoracji wcale nie musi być szara. Użyj złotego sprayu. Złoty kolor będzie świetnie kontrastował na przykład z zieloną rzeżuchą. Pomaluj też sprayem pisanki i wydmuszki.

wielkanocne dekoracje

  1. WIELKANOCNE DEKORACJE: TULIPANY INACZEJ

Tulipany na wielkanocnym stole to zawsze dobry pomysł! Ułóż je w oryginalny sposób, tak żeby główki kwiatów nie wystawały ze szklanego naczynia lub wypełnij wazon jajkami.

wielkanocne dekoracje

  1. WIELKANOCNE DEKORACJE: ZAMKNIĘTE W SZKLE

Ozdobne słoje lub klosze to idealna baza świątecznych dekoracji, które staną na wielkanocnym stole lub komodzie. A w środku – Wielkanocny zając, wydmuszki przepiórczych jajek lub monochromatyczne pisanki.

wielkanocne dekoracje

  1. WIELKANOCNE DEKORACJE: SZTUCZNE PIÓRA

Jeśli lubisz skandynawski styl wykorzystaj sztuczne pióra w wielkanocnych dekoracjach. Tu proste rozwiązania są najlepsze. Wystarczy, że zawiesisz piórko na wstawionej do wazonu wiosennej gałązce, a nadasz wnętrzu świąteczny charakter.

wielkanocne dekoracje

Zdjęcia: Pinterest