pomysly na wieczor panienski

Wieczór panieński to już od dawna nie tylko nocne wyjście do klubu, ale cały dzień (albo nawet weekend) zabaw i atrakcji!

Chcesz zorganizować oryginalny wieczór panieński dla najlepszej przyjaciółki i nie wiesz od czego zacząć? Przede wszystkim wybierz motyw przewodni, który pozwoli zaplanować atrakcje i dobrać odpowiednie akcesoria! Co jest trendy w 2017 roku? Królują motywy tropikalne, marynistyczne i boho.

(Tekst oryginalny opublikowany na VIVA.PL)

pomysly na wieczor panienski

Zastanów się, jakie pasje i zainteresowania ma przyszła panna młoda? Zainspiruj się jej ulubionym kolorem, książką, filmem (i niekoniecznie mowa tu o „Seksie w wielkim mieście”) lub miejscem, do którego zawsze chciała pojechać.

A może panieńskie party w sportowym stylu? Modelka Miranda Kerr, która niedawno poślubiła założyciela Snapchata, swój dzień ślubu zaczęła od… sesji jogi z przyszłym małżonkiem. Weź przykład z Mirandy, zapewnij maty do jogi i praktykujcie powitanie słońca w parku na inaugurację całodziennych wrażeń.

pomysly na wieczor panienski

Wypraw mini przyjęcie w plenerze!

Mamy środek lata i choć pogoda w tym roku nie rozpieszcza, wykorzystaj to i ruszaj w plener!

Piknik na trawie czy kolacja w ogrodzie lub na plaży? A może rejs statkiem lub nastrojową taksówką po Wiśle? Przyszła panna młoda na pewno doceni taką niecodzienną atrakcję. Przygotuj balony z helem, przekąski w koszykach i orzeźwiające drinki! W takich okolicznościach przyrody idealnie sprawdzą się też warsztaty kwiatowe. Własnoręcznie zrobione wianki z kwiatów to hit sezonu! Stylowo zastąpią królicze uszy i diabelskie rogi.

pomysly na wieczor panienski

Coraz modniejsze stają się też panieńskie weekendy. Tu wczesne planowanie to podstawa sukcesu. Dokąd się wybrać? Prym wiodą śródziemnomorskie wyspy, na które można dolecieć z Polski tanimi liniami. A jakie akcesoria wyróżnią waszą grupę na plaży? Wybierzcie personalizowane stroje kąpielowe, czapki z daszkiem lub zmywalne tatuaże. Panieński weekend możecie też spędzić na wyjeździe w SPA. Relaksujące zabiegi będą miały zbawienny wpływ na zestresowaną przygotowaniami pannę młodą.

Zdjęcia: Pinterest