fot. Bartosz Jakubowski

Lubię odgadywać marzenia osób, dla których pracuję i proponować rozwiązania, które odzwierciedlają unikalną historię pary.

Nazywam się Agata Jurek. Stworzyłam „Bloomy”, żeby realizować śluby, wesela i unikalne dekoracje dla osób, które nie boją się nieszablonowych rozwiązań. Zaczęło się od… wesela dla przyjaciół. Wspólna praca nad planowaniem i wizualną oprawą ich ślubu była dla mnie wielką frajdą! W czasie tej współpracy zdałam sobie także sprawę, że wedding planner pełni często rolę mediatora, w (częstych) chwilach, kiedy przyszli państwo młodzi mają odmienne zdania. Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania a zadowolenie na twarzach młodych i pozytywne wrażenia gości utwierdziły mnie w przekonaniu, żeby zająć się organizacją i stylizacją ślubów na poważnie.

Każda para ma swoją własną, unikalną historię. Chcesz opowiedzieć swoją? Pomogę Ci zrealizować ślub Twoich marzeń bez niepotrzebnego stresu.

W eventach pracuję od 10 lat. Czas w pracy dzielę pomiędzy śluby i …piłkę nożną (tak, tak to nie pomyłka!). W obydwu branżach zajmuję się planowaniem oraz częścią artystyczną i estetyczną eventu. Szczególną rolę w mojej działalności pełnią kwiaty i dekoracje, które od zawsze były ważne w moim rodzinnym domu.  Ale Bloomy to nie tylko ja. To współpracujący ze mną wspaniały zespół ludzi z pasją i podobną wizją, którzy chętnie podejmują się realizacji coraz bardziej ambitnych wyzwań.

 Oryginalnie. Z pasją. Z dbałością o detal.

„Oryginalnie. Z pasją. Z dbałością o detal” to dewiza, która przyświeca mi przy organizacji przyjęć i uroczystości. Przyjaciele nazywają mnie Martha Stewart. Potrafię biegać tygodniami po mieście w poszukiwaniu idealnej wielkości pianek na bożonarodzeniowy bufet. W pewnych kwestiach nie uznaję kompromisów. Ale w pracy najważniejsze jest dla mnie spełnienie marzeń klientów.

                               ZASTANAWIASZ SIĘ JAK MOGĘ CI POMÓC?

Porozmawiajmy